Large_ar

GRA GAME SNIPER GHOST WARRIOR XBOX 360 Sniper: Ghost Warrior to taktyczna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w bój przeciwko reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Produkcja została opracowana przez polską firmę City Interactive, mającą w dorobku m.in. serie Code of Honor oraz Terrorist Takedown. Demokratyczny rząd państwa Isla Trueno upada. Kontrolę przejmuje rosnąca w siłę, agresywnie nastawiona junta (władza
 • GRA GAME SNIPER GHOST WARRIOR XBOX 360

 • Kod:2463
 • Producent:CITY INTERACTIVE
 • Kategoria:GRY KONSOLE » XBOX

Cena: 89,73 zł
Stara cena: 98,81 zł


  GRA GAME SNIPER GHOST WARRIOR XBOX 360

  Sniper: Ghost Warrior to taktyczna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w bój przeciwko reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Produkcja została opracowana przez polską firmę City Interactive, mającą w dorobku m.in. serie Code of Honor oraz Terrorist Takedown.

  Demokratyczny rząd państwa Isla Trueno upada. Kontrolę przejmuje rosnąca w siłę, agresywnie nastawiona junta (władza wojskowa), w związku z czym sytuacja robi się niebezpieczna. Zauważają to władze państwowe krajów Zachodu, które decydują się na wysłanie w miejsce konfliktu specjalnego oddziału żołnierzy, mającego pomóc rebeliantom w przywróceniu do władzy członków obalonego rządu.

  Gracz uczestniczy w szeregu misji skonstruowanych tak, aby zaprezentować wszystkie możliwości głównego bohatera historii. W wielu przypadkach rozgrywka polega na wspieraniu ogniowym atakujących z bliska rebeliantów. Ponadto w grze bierzemy udział w zadaniach typu stealth, infiltrujemy szeregi wroga, a także uczestniczymy w misjach polegających na prowadzeniu otwartej walki.

  Niezwykle istotnym jest fakt, że sposób dotarcia do wyznaczonego celu, a także realizacji poszczególnych zadań składających się na daną misję zależy w pełni od wyborów gracza – dzieło City Interactive jest pod tym względem produkcją w pełni nieliniową. Po części warunkują to projekty poziomów, których akcja bardzo często ma miejsce na sporym obszarze Isla Trueno.

  Twórcy duży nacisk położyli na jak najlepsze odwzorowanie warunków „pracy” snajpera. Biorąc udział w walkach gracz musi zatem zwracać baczną uwagę m.in. na siłę i kierunek wiatru, a także ukształtowanie terenu czy jego pokrycie roślinnością.  TOMB RAIDER:UNDERWORLD XBOX 360
  171,29 zł
  GRA GAME VELVET ASSASIN / XBOX 360 /
  199,63 zł
  201,58 zł
  GRA GAME SECTION 8 / XBOX 360/
  219,79 zł
  221,76 zł
  GRA GAME RAVEN SQUAD / XBOX 360 /
  200,12 zł
  201,58 zł
  GRA GAME BRAVE A WARRIOR'S TALE / XBOX 360 /
  180,42 zł
  181,43 zł
  FARCRY 2 XBOX 360
  171,29 zł