• NIKITA PIRACKI WYSCIG GRA PC GAME SPIELE

  • Producent:TECHLAND
  • Kategoria:GRY PC » GRY DLA DZIECI
  • Kod:1670
  • Dostępność: Jest

NIKITA PIRACKI WYSCIG GRA PC BADZ PIERWSZY WYGRAJ PIRACKI WYSCIG PO SKARB NOWA ORYGINALNA GRA, POLKA WERSJA JEZYKOWA  tryb gry: single player    nośnik: 1 DVD wymagania wiekowe: brak ograniczeń    Nikita: Piracki Wyścig to kolejna gra, wyprodukowana i wydana przez rodzimą firmę Techland, w której to główną postacią jest lisica o imieniu Nikita. Tak jak poprzednia odsłona serii, czyli Nikita: Tajemnica Skarbu Piratów, tak i ta część skier
NIKITA PIRACKI WYSCIG GRA PC GAME SPIELE


NIKITA PIRACKI WYSCIG GRA PC
BADZ PIERWSZY WYGRAJ PIRACKI WYSCIG PO SKARB
NOWA ORYGINALNA GRA, POLKA WERSJA JEZYKOWA 
tryb gry: single player    nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: brak ograniczeń   

Nikita: Piracki Wyścig to kolejna gra, wyprodukowana i wydana przez rodzimą firmę Techland, w której to główną postacią jest lisica o imieniu Nikita. Tak jak poprzednia odsłona serii, czyli Nikita: Tajemnica Skarbu Piratów, tak i ta część skierowana jest do młodych odbiorców. Ponownie głównym zajęciem tytułowej bohaterki jest szukanie skarbów, jednak tym razem odbywa się to w dość nietypowy jak dla piratów sposób. Porzucili oni morze oraz statki i przesiedli się do samochodów, aby wziąć udział w wyścigu po skarb, dosłownie.

Program oferuje różne tryby rozgrywki do wyboru, tj.: turnieje, wyścigi na czas, misje monetowe i bramkowe, oraz szereg ekscytujących tras, a każda z nich reprezentuje odmienną scenerię i klimat. Wirtualnym piratom przyjdzie ściągać się między innymi w zamczyskach, na podwieszanych mostach czy też tropikalnych wyspach.

Podsumowując, omawiana produkcja to pirackie klimaty i szalone wyścigi w jednym, dzięki którym młodzi gracze mogą wykazać się zręcznością, sprytem oraz spostrzegawczością. Na koniec warto dodać, że Nikita otrzymała pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2,5 GHz, 768 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/VistaZOO TYCOON 2 WYMARLE GATUNKI GRA GAME SPIELE
99,00 zł
119,00 zł
ZOO TYCOON 2 NA RATUNEK ZWIERZAKOM GRA GAME SPIELE
49,00 zł
99,00 zł
WITCH GRA PC GAME SPIELE
67,00 zł
WILK I ZAJAC 2 NU PAGADI GRA PC GAME SPIELE
15,01 zł
WILDLIFE PARK 2 WODNY SWIAT GRA PC GAME SPIELE
25,00 zł
WILDLIFE PARK 2 WIELKA PRZYGODA W SWIECIE ZWIERZAT GRA PC GAME SPIELE
25,00 zł