• PROGRAM KOMPUTEROWY KULTURYSTYKA I FITNESS

  • Kod:2318
  • Kategoria:PROGRAMY PC » PORADNIKI PC
  • Dostępność: Jest

KULTURYSTYKA I FITTNES PROGRAM KOMPUTEROWY, NOWY, PUDELKO, FOLIA, POLSKA WERSJA JEZYKOWA Program jest połączeniem bardzo bogatej biblioteki audiowizualnej i fachowego kompedium wiedzy. Produkt powstał przy współpracy redakcji magazynu "Kulturystyka i Fitness" a całość wydana jest w języku polskim. Program można podzielić na dwie części: część encyklopedyczną, która zawiera praktycznie wszystkie informacje dotyczące kulturystyki jako sportu oraz część użytkową, w któr
PROGRAM KOMPUTEROWY KULTURYSTYKA I FITNESSWIZYTOWKA program do projektowania
19,90 zł
PROGRAM KOMPUTEROWY MOJ KOMPUTEROWY DIETETYK
18,00 zł
28,00 zł
PROGRAM KOMPUTEROWY BADZ PIEKNA  FITNESS DLA CIEBIE 8 PROGRAMOW CWICZEN
20,00 zł
25,00 zł
PROGRAM KOMP. BADZ PIEKNA FITNESS DLA CIEBIE
20,00 zł
25,00 zł
PROGRAM  MISTRZ WIZAŻU 2.0
18,00 zł
MOJ FITNESS  PL PROGRAM PC
46,99 złKULTURYSTYKA I FITTNES

PROGRAM KOMPUTEROWY, NOWY, PUDELKO, FOLIA, POLSKA WERSJA JEZYKOWA

Program jest połączeniem bardzo bogatej biblioteki audiowizualnej i fachowego kompedium wiedzy. Produkt powstał przy współpracy redakcji magazynu "Kulturystyka i Fitness" a całość wydana jest w języku polskim. Program można podzielić na dwie części: część encyklopedyczną, która zawiera praktycznie wszystkie informacje dotyczące kulturystyki jako sportu oraz część użytkową, w której użytkownik ma możliwość dobrania odpowiednich treningów, czy jadłospisów.

W pierwszej części znajdziemy informację na temat mistrzów kulturystyki, ich charakterystykę i osiągnięcia. Możemy również zapoznać się z budową masy mięśniowej zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dowiemy się co to są hormony i jaki mają wpływ na nasz organizm. Program przedstawia w tej części informacje na temat odżywek oraz porusza kwestię dopingu. W dowolnym miejscu programu dostępny jest indeks, czyli ekran wyszukiwania informacji.

Z kolei w drugiej części użytkownik ma możliwość zapoznania się z odpowiednim dla siebie cyklem treningowym oraz dostosowaniem odpowiedniej do treningu diety. Wszystkie ćwiczenia zostały przedstawione w formie filmów .avi. Ćwiczenia zostały pokazane z różnych ujęć, co pozwala na dokładne zapoznanie się z nimi. Dodatkiem do programu jest quiz, po którym otrzymamy odpowiedź na pytanie: w jakiej formie aktualnie znajduje się nasz organizm? Całość wzbogacona jest wysokiej klasy zdjęciami kulturystów z całego świata.