GRA SYMULATOR SMIECIARKI SAMOCHODY SPECJALISTYCZNE GRAObsługuj najnowsze i wymagające samochody specjalistyczne!Zacznij od niewielkiego pojazdu do wywozu odpadów i wciel się w rolę kierowcy. Możesz dostosować postać kierowcy do swoich upodobań, a jazda w realistycznym ruchu ulicznym oraz korzystanie ze szczegółowo odwzorowanych przyrządów i wskaźników w trybie widoku z kabiny sprawią ci wiele radości. Dzięki systemowi nawigacyjnemu szybko i bezpiecznie dowiezi
 • SYMULATOR SMIECIARKI SAMOCHODY SPECJALISTYCZNE GRA

 • Kod:2653
 • Producent:CITY INTERACTIVE
 • Kategoria:GRY PC » SYMULATORY

Cena: 17,50 zł


  GRA SYMULATOR SMIECIARKI SAMOCHODY SPECJALISTYCZNE GRA

  Obsługuj najnowsze i wymagające samochody specjalistyczne!

  Zacznij od niewielkiego pojazdu do wywozu odpadów i wciel się w rolę kierowcy. Możesz dostosować postać kierowcy do swoich upodobań, a jazda w realistycznym ruchu ulicznym oraz korzystanie ze szczegółowo odwzorowanych przyrządów i wskaźników w trybie widoku z kabiny sprawią ci wiele radości. Dzięki systemowi nawigacyjnemu szybko i bezpiecznie dowieziesz swoich kolegów do punktu docelowego. Musisz jednak przestrzegać przepisów drogowych - policyjne fotoradary mogą być zamontowane wszędzie! Co więcej, zastosowanie realistycznego modelu uszkodzeń sprawia, że pojazd zepsuje się, jeśli zostanie zbytnio uszkodzony.

  Po wykonaniu zlecenia w kasie pojawi się wynagrodzenie. Niezwłocznie zainwestuj zarobione pieniądze w swoją firmę: ulepsz śmieciarkę lub kup nową - do wyboru jest pięć różnych modeli. W świecie gry, po którym można swobodnie się poruszać, napotkasz także gruz i kontenery czekające na zabranie i dostarczenie na miejsce składowania.

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY GRY:
  - Pięć śmieciarek ze szczegółowo odwzorowanymi kabinami i wskaźnikami.
  - Animacja sterowania załadunkiem i rozładunkiem, mechanizmu załadunkowego i zgniatarki.
  - Różne rodzaje odpadów, np. odpady komunalne, gruz i odpady toksyczne.
  - Realistyczny model jazdy i skręcania z różnymi wartościami przyśpieszenia Olbrzymi obszar miasta z autostradami - pełna swoboda jazdy przez cały czas.
  - Możliwa jest w pełni automatyczna zbiórka odpadów.  19,99 zł
  26,00 zł
  17,90 zł
  20,00 zł
  39,32 zł
  48,39 zł
  38,31 zł
  49,40 zł
  17,50 zł
  28,00 zł