Large_USKOMIKSGRA

GRA UBERSOLDIER II NAD ZOLNIERZ
 • UBERSOLDIER II NADZOLNIERZ GRA

 • Kod:2560
 • Producent:CITY INTERACTIVE
 • Kategoria:GRY PC » AKCJA
 • Dostępność: Jest

Cena: 13,11 zł
Stara cena: 20,16 zł


  GRA UberSoldier 2  NADZOLNIERZ

  to kontynuacja gry stworzonej przez rosyjskie studio developerskie, Burut. Podobnie jak w przypadku poprzednika tak i tutaj mamy do czynienia z pierwszoosobowym shooterem.

  UberSoldier 2 (znany także pod tytułem Eastern Front: Ahnenerbe Crash) to kontynuacja gry UberSoldier, stworzonej przez rosyjskie studio developerskie, Burut. Podobnie jak w przypadku poprzednika tak i tutaj mamy do czynienia z pierwszoosobowym shooterem, a akcja opisywanego produktu nawiązuje bezpośrednio do wydarzeń przedstawionych we wspomnianej wcześniej grze.

  Jest rok 1945. Niemcy, Imperium Zła, chylą się ku upadkowi – Alianci praktycznie zgnietli całą potęgę militarną nazistów. Ale faszyści, oprócz czołgów i samolotów mają jeszcze jednego asa w rękawie – wyniki badań Instytutu Ahnenerbe, stanowiące połączenie techniki i mistycznych inkantacji. Głęboko w górach Tybetu prowadzone są przerażające eksperymenty, mające na celu ożywienie trupów. Dosłownie godziny dzielą nas od momentu, gdy na front ruszą legiony nieumarłych – perfekcyjnych żołnierzy, nie czujących bólu ani strachu.

  Gracz ponownie wciela się w Karla Stolza, jednego z pierwszych Super Żołnierzy, przeprogramowanego przez naukowców Ruchu Oporu. Naszym zadaniem jest odnalezienie legendarnej bazy Agarti, gdzie prowadzone są eksperymenty na nieboszczykach oraz wyeliminowanie zagrożenia. Eastern Front: Ahnenerbe Crash oferuje poprawioną w stosunku do poprzednika grafikę oraz fizykę gry, „diabelsko” podstępne algorytmy sztucznej inteligencji, postaci znane z pierwszej części gry oraz bardziej dynamiczną rozgrywkę. Karl Stolz zyskał nowe umiejętności, a arsenał dostępnych broni uległ znacznemu rozszerzeniu – dostępne są nowe modele broni wzorowane na prototypach z II Wojny Światowej. Twórcy gry wprowadzili też system sumowania się bonusów.  UTOPIA CITY GRA PC GAME SPIELE
  5,04 zł
  UNDERGROUND FIGHTING GRA PC
  16,00 zł
  20,00 zł
  UBERSOLDIER 2 GRA PC GAME SPIELE
  19,05 zł
  TRUECRIME NEW YORK CITY GRA
  15,00 zł
  19,00 zł
  TOMB RAIDER: UNDERWORLD GRA PC
  70,48 zł
  TOMB RAIDER THE ANGEL OF DARKNESS GRA PC
  15,13 zł